Etkileyici Hava Çekimleri

Uzman ekibimiz ile havadan video ve fotoğraf çekimi hizmetleri sunmaktayız.
Antalya hava çekim işleriniz için profesyonel ekipman ile hizmet veriyoruz.

Havadan Video Çekimi

Gerçek uçak ve helikopterlerin inemeyeceği irtifa ve konumlarda multikopterler ile uçarak görüntüleme yapmaktayız. Bilgisayar sistemi ile kontrol edilen aircopter araçları, havadan rüzgara karşı kendini otomatik olarak konumlandırması, GPS sistemi ile istenilen noktada havada sabit durabilmesi, acil durumlarda kalkış noktasına otomatik olarak dönmesi, pil durumu, yükseklik gibi tüm koşulların kumandadan takip edilebilmesi, minimum risk ile uçuş kolaylığı sağlamaktadır.

Havadan Fotoğraf Çekimi

Sy Prodüksiyon teknolojisiyle havadan büyüleyici fotoğraf ve video çekimlerine ve panaromik görüntülere sahip olabilirsiniz. Sy Prodüksiyon ile belgesel ve sinema, tanıtım filmi ve benzer projeler için havadan video çekiminin yanında görsel ve yazılı medyada dergi, gazete ve reklam ürünleri için hava fotoğrafçılığı yapmaktayız.

Hava Çekimi Referanslarımız

Sy Prodüksiyon ekibi tarafından Dji İnspire 1 ile yapılan hava çekiminin kısa bir görüntüsü.

Litore Resort Hotel

Litore Resort Hotel için Sy Prodüksiyon uzmanlığıyla yapılmış bir hava çekimi çalışması...

Hava çekimi bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Çözüm ortaklarımız için yapılmış başarılı bir çalışmayı daha geride bıraktık.

Ekipmanlarımız içerisinde bulunan hava çekimi cihazlarımızla çekim yapmaya devam ediyoruz. Dji Inspire 1 Multikopter ile yapılmış bir çalışmayı sizlere sunuyoruz...