Kendimizi Tanımlarken

Yaratıcı, yenilikçi, güvenilir! Başladığı her projeye aynı heyecanla sarılan genç,
dinamik ve yetenekli ekibimiz sizin için etkili ve kaliteli işler çıkarmak için ile bir araya geldi.

Şirketimiz, bir yandan deneyimli ve sürekli kendini geliştiren bir kadro ile diğer yandan en son teknolojik gelişmelere göre yenilenen donanımı ile müşterilerine kaliteli ve hızlı bir hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Deneyimli kadromuz, talebe göre uzun veya kısa metrajlı olmak üzere, tanıtım filmlerinin hazırlanması, klip çekimlerinin yapılması, interaktif filmlerin tasarlanması ve internet sitelerinin hazırlanması gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Bunun yanı sıra, proje desteği, organizasyon, bütçeleme, masa üstü yayıncılık ve promosyon çalışmalarında da müşterilerine hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Günümüzün en son teknolojik ürünü olan multikopter (drone) sistemler de teknolojik altyapımızın en çok kullanılan donanımları arasındadır. Hava fotoğrafçılığı hizmetimizde en kaliteli görüntüleri elde etmek için, senaryoya, hava koşullarına ve çekim için ihtiyaç duyulacak yükseklik ve uzaklığa göre en uygun multikopter (drone) kullanılmaktadır. Bu şekilde başka hiçbir yöntemle elde edilemeyecek görsellikte, kalitede ve amacına uygun video ve fotoğraf görüntüleri elde edilmektedir.
Şirketimizin merkezi Antalya’da bulunmaktadır. Ancak şirketimiz sadece Antalya’da değil, elindeki imkanlarla bugün ülkemizin her yerinde hizmet verecek güce sahiptir.

Şirketimiz SY Prodüksiyon Ajans Hizmetleri, güçlü yönetici ve çalışanları ile birlikte, anlaşmalı olduğu televizyon, radyo, gazete ve internet kanallarını da kullanarak, medya bağlantılarını güçlü tutmaktadır.

Şirketimizin ana ilkesi, müşterileri bir kerelik iş yapılacak kişiler olarak görmemektir. Bizim için önemli olan müşteriler ile uzun süre birlikte çalışacağımız ilişkiler kurmaktır. Bu yüzden asıl hedefimiz, yeni müşteriler edinmek ve geniş bir müşteri portföyü yaratmaktır.

Şirketimiz için her zaman müşteri memnuniyeti ön plandadır. Şirketimizin temel ilkesi, müşterilerine yaratıcı çözümler sunmak ve ihtiyaçları doğrultusunda onlara en güvenilir, doğru, hızlı ve kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktır.

Bizi Takip Edin

Verdiğimiz hizmetler, ekipman kiralama, yürütebileceğimiz ortak projeler hakkında sohbet etmek,
aynı kamera arkasından bakmak ve bize doğru zoomlayarak bizi daha yakından tanımak için takipte kalın.

Facebook
Google Plus
Instagram
Youtube