Kamera Çekimi ve Daha Fazlası

Full HD video kameralarımızla, jimmy jip ve helikopterlerimizle ister havadan ister sabit
konumda her türlü projenizin video çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Kamera çekimi hizmetimiz ile konferans çekiminden, toplantı çekimine, seminer çekimine, müzik kliplerinden, televizyon programlarına kadar her türlü film ihtiyacını karşılamaktayız.

Sizin için neler Yapabiliriz?
Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Belgesel Prodüksiyonu, Klip Prodüksiyonu, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Ürün Videoları, TV Programı, Etkinlik Prodüksiyonu, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi video ihtiyacı duyulan her konuda sistematik çalışmalar gerçekleştirerek tam hizmet sunar.
Full HD Reji
Jimmy Jeep

Kamera Çekimi Referanslarımız

Litore Resort Hotel

Litore Resort Hotel için Sy Prodüksiyon uzmanlığıyla yapılmış bir hava çekimi çalışması...

Güzel, eğlenceli ve çok mutlu bir çift, tabi ki güzel bir gün.. Çok güzel bir düğün klibi ortaya çıktı. Bizde çok eğlendik.. Mutluluk dileriz..

Akra Barut Otel de güzelliklerle dolu muhteşem bir düğün hikayesine tanık olduk. Güzel ve eğlenceli bir çift daha.... Mutluluklar dileriz..

Manavgat'ın incisi Flora Garden Beach Club Hotel tanıtımı için ekibimiz tercih etti. Biz de Sy Prodüksiyon ekibi olarak onlar için güzel mi güzel bir tanıtım filmi hazırladık.

Ev rahatlığındaki konforu ve güler yüzlü ekibi ile misafirlerine dinlendirici bir hizmet sunan Radisson Blu Hotels & Resorts tanıtım filmi için kapılarını Sy Prodüksiyon ekibine açtı

Noahs Ark Deluxe Hotel & Spa tanıtım filmi için bizi tercih etti.

The Marmara Antalya Hotels

The Marmara Antalya Hotels için ekibimiz tarafından çekilmiş tanıtım filmi..

Club Hotel Phaselis Rose

Club Hotel Phaselis Rose tanıtım filmi için Sy Prodüksiyon ekibini tercih etti.