Mutluluğunuzun Sonsuzluğa...

Çiftlerimizin en özel günlerinde, tüm detayların dikkatli bir şekilde, gözden kaçırılmadan fotoğraflanması ve kamera çekimi için "mutluluğunuz daim olsun" felsefemiz ile işletmemiz, sizlere yanınızda fotoğrafçı olduğunu unutturacak usta ellerle çalışmaktadır.

DÜĞÜN HİKAYESİ (FOTOĞRAF)

Belgesel tadında yapılan düğün fotoğrafının çoğu kişi tarafından bilinen adı Düğün Hikayesi. Düğün günü sabahından evde ya da kuaförde başlayarak akşam ilk dansa veya nikaha kadar tüm detaylar ve anılar fotoğraflanıyor. Bu süreçte gelinin hazırlıkları ve varsa diğer ritüellerde hep birlikte olurken, damat ile gelinin buluşma anından sonra her ikisinin de fotoğrafları çekiliyor ve gün içerisinde önceden belirlenen yerde ve belirlenen konsepte dış mekan çekimi yapılıyor ve süreç sonunda elinize 1000’den fazla dijital fotoğraf geçmiş oluyor.

DÜĞÜN HİKAYESİ (VİDEO)

Tüm gün boyunca videolarınızın çekilmesi ve bu çekimlerden kısa bir klibinizin yapılması için hazırladığımız bir çekim türü. 1 kamera ve 1 asistan gün boyu sizinle beraber olup, klibinizi hazırlıyor ve isterseniz Düğün Hikayesi çekimi ile beraber alıp gününüzü daha da eğlenceli hale getirebiliyorsunuz.
Düğün Hikayesi
Düğün Hikayesi
Düğün Hikayesi
Düğün Hikayesi
Düğün Fotoğrafı
Düğün Fotoğrafı
Düğün Fotoğrafı